Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2041

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   10. 2. 2017 (11:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u zamčené popelnice Biskupcova 81. Díky.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (13:28)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka