Úklid ulic #2040

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   10. 2. 2017 (11:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ozvěny Vánoc. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (11:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Stromeček jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka