Úklid ulic #2038

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   10. 2. 2017 (10:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Oblečení a odpadky na chodníku u stromu

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (10:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka