Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2037

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   9. 2. 2017 (15:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc pěkná záchodová mísa

Reakce Čisté Trojky   |   9. 2. 2017 (16:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odloženou WC mísu jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka