Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2035

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   9. 2. 2017 (14:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Mame odstraneni zed, dlouhe kusy dreva a dalse neporadek kolem popelnic.

Dekuju moc

Reakce Čisté Trojky   |   9. 2. 2017 (16:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a nepořádek po rekonstrukci uklidili. Znovu upozorňuji, že by si toto měla hlídat SVJ a nasmlouvaná svozová firma může pokud uklidí takovýto nepořádek, který je navíc fakturovat SVJ zvlášť.
s pozdravem Pavel, Čistá Trojka