Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2028

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   8. 2. 2017 (15:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházený odpad okolo kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   8. 2. 2017 (15:40)

Uklizeno Čistou Trojkou.