Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2027

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   8. 2. 2017 (14:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u koše:-!

Reakce Čisté Trojky   |   8. 2. 2017 (15:21)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpadky odložené u koše jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka