Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2025

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   8. 2. 2017 (12:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Židle a rozměrný kus plechu

Reakce Čisté Trojky   |   8. 2. 2017 (14:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka