Úklid ulic #2020

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   7. 2. 2017 (14:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozený koš na prádlo.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (16:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a koš uklidili. Pavel, Čistá Trojka