Úklid ulic #2018

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   7. 2. 2017 (12:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Svačina na chodníku..

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (14:30)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka