Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2015

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlaseno   |   7. 2. 2017 (09:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Křesla a nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (11:28)

Uklizeno Čistou Trojkou.