Veřejné osvětlení #2013

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jitka   |   6. 2. 2017 (23:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
chci nahlásit nefunkční veřejné osvětlení - 2 lampy - hned při vstupu na park Parukářka.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (10:46)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nefunkční osvětlení jsme nahlásili firmě Eltodo, která má tuto problematiku na starost. Pavel, Čistá Trojka