Veřejné osvětlení #2012

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   6. 2. 2017 (18:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici V domove jiz nekolik dni nesviti verejne osvetleni.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (10:07)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nefunkční osvětlení jsme nahlásili firmě Eltodo, která má tuto problematiku na starost. Pavel, Čistá Trojka