Psí exkrementy #2011

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindra   |   6. 2. 2017 (15:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

roh Jeseniova a Ostromecska, jsou tam vyloženě veřejné psí zachodky, totéž podel leseni mezi vchody Jeseniova 41,39,37

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (16:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a úklid uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (13:53)

Dobrý den,
dnes jsme uvedenou lokalitu prošli a od psích exkrementů uklidili. Pavel, Čistá Trojka