Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2010

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindra   |   6. 2. 2017 (15:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozhaáene pytle s odpadky kolem kontejneru

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (16:24)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka