Psí exkrementy #2007

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   6. 2. 2017 (13:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

viklefova biskupcova uplne plne psich hoven. prosim muzete to probehnout a ukl8dit? dekuju moc fakt neni kam slapnout pomalu a s detmi uplna hruza :-(

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (15:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zaurgovali jsme na pražské služby komplexní úklid těchto ulic, které se v ranních hodinách uklízejí. My sami na uvedeném místě provedeme zítra kontrolu a případný úklid.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 2. 2017 (11:51)

Dobrý den,
dnes jsme uvedené ulice prošli a od psích exkrementů uklidili. Kousek od nás uklízeli i pražské služby.
Pavel, Čistá Trojka