Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2005

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   6. 2. 2017 (11:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U kontejnerů pytle se zvláštním odpadem - kosti? Pozor!

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (14:12)

Dobrý den, děkujeme za telefonický podnět. Na uvedeném místě jsme byli a pytle uklidili. Pavel, Čistá Trojka