Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2004

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   6. 2. 2017 (11:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U věžáků v zeleni zahozené igelitky zřejmě od bezdomovců.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (15:33)

Nepořádek v zeleni uklizen Čistou Trojkou.