Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2002

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   6. 2. 2017 (08:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (11:51)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli dnes kontrolu a velký rozsypaný nepořádek byl již uklizen zřejmě pražskými službami. Uklidili jsme jen drobné odpadky poházené po chodníku. Pavel, Čistá Trojka