Veřejné osvětlení #2000

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zdeňka   |   5. 2. 2017 (23:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunkční veřejné osvětlení v ulici Habrová od č.p. 2640 k ulici Na Jarově.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (11:56)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nefunkční osvětlení jsme nahlásili firmě Eltodo, která má tuto problematiku na starost. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (12:03)

Dobrý den,
dle informace firmy Eltodo byli na místě technici a v tuto chvíli by mělo být již osvětlení funkční.
Pavel, Čistá Trojka