Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1998

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   5. 2. 2017 (22:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o odvoz matrace a vánočního stromku v ul. Ambrožova. které se nachází již delší dobu u nádoby na komunální odpad. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (11:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Lucie   |   6. 2. 2017 (13:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mnohokrát děkuji :-)