Psí exkrementy #1997

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   5. 2. 2017 (21:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, rada bych poprosila o vycisteni ulice Chvalova.
Dekuji
Jana

Reakce Čisté Trojky   |   6. 2. 2017 (16:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedenou lokalitu jsme prošli a exkrementy které jsme našli a mohli uklidit, jsme uklidili. Zároveň jsme zaurgovali komplexní úklid této ulice u pražských služeb. Ta se má uklízet pravidelně PO-PA mezi 10-12 hod.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   6. 2. 2017 (19:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekujeme.
Prazske sluzby jsme v ulici na to, ze mam male deti a jsme casto doma a venku, v nasi ulici nikdy nevidela. Tak se nechame prekvapit:-) Je nam lito, ze stav s psimi exkrementy je tak neuteseny a asi zatim nevyresitelny, kazdy den nanovo...
Dekujeme za snahu.
Jana