Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1992

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   3. 2. 2017 (15:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, nepodářek u kontíku

Reakce Čisté Trojky   |   3. 2. 2017 (16:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka