Psí exkrementy #1990

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   3. 2. 2017 (13:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Viklefova - číslo 2 a 4 - s tajícím sněhem se vynořují hromádky a hromady, zejména v linii čáry vyznačující parkovací místa. Děkuji za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 2. 2017 (14:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a exkrementy uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   3. 2. 2017 (14:38)

Uklizeno Čistou Trojkou.