Veřejné osvětlení #1985

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   3. 2. 2017 (09:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
chci nahlásit nefunkční veřejné osvětlení - 2 lampy - v parku u Viktorky Žižkov mezi ulicemi Siwiecova a Seifertova

Reakce Čisté Trojky   |   3. 2. 2017 (09:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nefunkční osvětlení jsme nahlásili zoodpovědné firmě Eltodo.
Pavel, Čistá Trojka