Další podněty Čisté Trojce #1983

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hlášeno přes SMS   |   2. 2. 2017 (15:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, neslo by trochu posypat chodnik v Jeronymova ulici po prave strane smerem k Husitske. Nebezpecne na skluzy. Moc dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 2. 2017 (16:08)

Zledovatělý úsek byl posypaný Čistou Trojkou.