Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1980

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   2. 2. 2017 (11:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Binec a nepořádek kolem nádob na směsný odpad v Jeseniově ulici. Naproti mateřské školce. Děkuji za případný úklid. Kubíček J.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 2. 2017 (13:24)

Děkujeme za podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili.
Čistá Trojka