Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1979

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   2. 2. 2017 (11:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

židle u kontajneru

Reakce Čisté Trojky   |   2. 2. 2017 (11:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Židli jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka