Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1978

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   2. 2. 2017 (11:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozměrné desky u kontajneru

Reakce Čisté Trojky   |   2. 2. 2017 (11:40)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka