Úklid ulic #1976

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Séba   |   2. 2. 2017 (10:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozené něco s čím si

Reakce Čisté Trojky   |   2. 2. 2017 (11:18)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka