Úklid ulic #1974

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   1. 2. 2017 (14:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí hovínka na chodníku. Děkuji za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   1. 2. 2017 (15:36)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka