Úklid ulic #1972

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   1. 2. 2017 (14:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dřevěný trám na místě pro invalidu. Díky za odklizení.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 2. 2017 (15:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Trám jsme odstranili.
Radek, Čistá Trojka