Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1971

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   1. 2. 2017 (11:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mega binec. Záchodová mísa, lyže,stromek,smetí...

Reakce Čisté Trojky   |   1. 2. 2017 (13:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka