Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #1964

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   30. 1. 2017 (22:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U kontejnerů na tříděný odpad jsou již pár dní vyhozené vánoční stromky.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 1. 2017 (11:20)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Stromečků ještě přibylo:-) Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka