Psí exkrementy #1963

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimira   |   30. 1. 2017 (21:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Fujtajbl vespolek, opět Žerotínova, od Zelenky-Hajského po nám. Barikád včetně. Jak vždy zmiňujete, že pravidelný úklid tam údajně má probíhat denně nějak kolem 12-14, tak vás mohu opět ubezpečit, že ani náhodou. Minimálně od pátku tady nikdo neuklízel a podle toho to vypadá úplně všude. Vím, že nesuplujete pravidelný úklid, ale prosím vás o uklizení a dojednání s příslušnou firmou, aby tady prostě fungovala.
Děkuji vám.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 1. 2017 (11:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, uvedenou lokalitu prošli a v rámci možností vzhledem k počasí exkrementy které jsme našli uklidili.
Pavel, Čistá Trojka