Psí exkrementy #1962

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindřiška   |   30. 1. 2017 (19:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Podel celeho bloku panelaku Jeseniova 39,41,43- na tech malych travnicich mezi vchody...
podel cele cesty na Parukarku..
Diky.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 1. 2017 (14:28)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli lokaci jsme prošli a co jsme našli uklidili. Trochu nám nesedí ty trávníky mezi vchody. Všude je sice momentálně nasněženo, ale i tak je dům teď v rekonstrukci a trávníků tu moc není. Pavel, Čistá Trojka