Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1961

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindřiška   |   30. 1. 2017 (19:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

skladka starých kusu nabytku, krabic atd.. vysypane odpadky..

Reakce Čisté Trojky   |   31. 1. 2017 (14:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka