Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #1959

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hlášeno přes SMS   |   30. 1. 2017 (15:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (16:18)

Drobný nepořádek poklizen Čistou Trojkou. Jinak kontejnerové místo v pořádku.