Další podněty Čisté Trojce #1956

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   30. 1. 2017 (14:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Teď když není na stromech listí, tak jsou ve větvích vidět nejenom ptačí hnízda, ale o odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (14:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, ale v tuto chvíli tam nedosáhneme. Až bude místo přímo pod tak to dáme:-)
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   3. 2. 2017 (11:39)

Dobrý den,
dnes jsme odpadky ze stromu odstranili.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   3. 2. 2017 (15:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrá práce :)