Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #1952

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michaela   |   30. 1. 2017 (07:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dnes tano na ceste do prace 30.1. jsem narazila na nepořádek na tříděný odpad - konkrétně papír. Veskere kontejnery na papír byly prázdné a jejich obsah se nacházel kolem nich na zemi.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (12:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a již je místo uklizené firmou AVE, která má tento problém na starost. Pavel, Čistá Trojka