Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #1951

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   30. 1. 2017 (07:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Plné kontejnery

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (13:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a již je místo uklizené firmou AVE, která má tento problém na starost. Pavel, Čistá Trojka