Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1949

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bohuslava   |   29. 1. 2017 (19:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V neděli odpoledne nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad na rohu Lucemburské a Radhošťské ulice, i když musím připustit, že v pátek odpoledne byl nepořádek asi 10 x větší. Jak je vidno, nepořádek kolem těchto kontejnerů je téměř pravidlem.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (11:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a již je místo uklizené firmou AVE, která má tento problém na starost.
Pavel, Čistá Trojka