Psí exkrementy #1948

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   29. 1. 2017 (12:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pořádná hromádka :(

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (11:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Exkrement jsme na uvedeném místě uklidili.
Pavel, Čistá Trojka