Úklid ulic #1943

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   26. 1. 2017 (20:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Někdo o víkendu zanechal kus staré matrace opřený o strom před naším domem a popeláři jej neodvezli (jak to asi původní majitel zamýšlel). Jedná se o roh ulice Hájkova a Jeseniova.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 1. 2017 (12:00)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Pavel Čistá Trojka