Černé skládky #1941

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   26. 1. 2017 (13:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Známé místo opět skládka a bordel.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 1. 2017 (14:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka