Černé skládky #1940

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   26. 1. 2017 (12:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v parku-skládka. Viz foto

Reakce Čisté Trojky   |   26. 1. 2017 (15:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid tohoto místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   27. 1. 2017 (11:39)

Dobrý den,
na uvedeném místě jsme dnes uklízeli. Pokračovat v douklízení budeme ještě i v příštím týdnu.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   30. 1. 2017 (16:10)

Místo uklizeno Čistou Trojkou!