Černé skládky #1937

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   26. 1. 2017 (09:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na rohu ulic.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 1. 2017 (11:01)

Děkujeme za telefonické nahlášení. Černá skládka u odpadkového koše uklizena Čistou Trojkou.