Další podněty Čisté Trojce #1934

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   25. 1. 2017 (14:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

u vchodu do dvora ze Slezské ulici stěny jsou pokryty s graffiti. Některé z nich jsou vulgární. Jsou velmi ošklivé a je to tak nepříjemné jim vidět pokaždé, když procházete..Mohl byste prosím odstraňit je a vratit stěny do normálu pro obyvatele tady. Moc Vam predem dekujem.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 1. 2017 (14:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Program Antigraffiti se v současné době rozjíždí. Čekáme jen na vhodné teplotní podmínky abychom mohli začít odstraňovat. Nicméně je nutné aby SVJ uvedeného domu Slezská 1738/103 zažádalo MČ Prahy 3 o zařazení do antigrafitti programu a následně podepsalo tamtéž smlouvu.
Pavel, Čistá Trojka