Úklid ulic #1933

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   25. 1. 2017 (13:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Neporadek na ulice Slezska 99. Je tady hazeny vonocni stromy.

Dekujeme moc

Reakce Čisté Trojky   |   25. 1. 2017 (15:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vánoční stromky a odpadky uklidili. Pavel, Čistá Trojka