Černé skládky #1932

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   25. 1. 2017 (12:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nábytek a desky u laviček

Reakce Čisté Trojky   |   25. 1. 2017 (14:15)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Na místě jsme byli a černou skládku uklidili.
Pavel, Čistá Trojka